הר הביטוח והר הכסף זה רק ההתחלה

רוצה לדעת למה הר הכסף והר הביטוח עושים רק עם עידן דיגיטלי?

הר הביטוח הוא מנוע חיפוש ממשלתי אשר באמצעות הכנסת פרטים אישיים מציג את כל מוצרי הביטוח שקיימים לכם בחברות הביטוח השונות, אומנם המערכת מציגה את הנתונים באופן יעיל ומהיר אך ישנם מספר דגשים שחשוב להתייחס אליהם לפני שמתחילים לבדוק

 

הר הביטוח האתר הממשלתי לאיתור כל הביטוחים

שירות זה יעניק לכם מידע ראשוני ובסיסי לגבי מוצרי הביטוח שקיימים עבורכם – כולל פירוט עלות חודשית לכל סוג ביטוח ובאיזה חברת ביטוח יש לכם כיום תשלומים. אך מלבד פירוט ראשוני בעבור מה אנו משלמים בחודש האחרון – לא ניתן לקבל שירות באופן ישיר מאתר משרד האוצר הר הביטוח ולאחר איתור הביטוחים נקבל את פרטי ההתקשרות של כל חברת ביטוח שאותרה ובמידה ואין לכם כיום סוכן ביטוח פנסיוני מעודכן המטפל באופן אישי בביטוחים שלכם כנראה שתאלצו לפנות לשירות הלקוחות של חברת הביטוח,ומה שאמור להיות לכם פשוט כל כך במקרים רבים עלול להסתבך ולהתעכב הרבה מעבר לצפוי.

סוכן ביטוח? מה למה איך ? כמה זה עולה לי ?

רישיון פנסיוני של סוכן ביטוח מורשה מותנה כמובן בהכשרה ואישור משרד האוצר, כיום כל לקוח בישראל יכול רשאי ואף מאוד רצוי שיבחר עבורו את סוכן הביטוח הפנסיוני אשר ילווה אותו ואת משפחתו. ניתן לבחור סוכן אחד אשר יהיה אחראי על כל הביטוחים והכספים הפנסיונים באפשרותכם לבחור סוכן ספציפי לכל מוצר ביטוחי – אודות לקדמה הטכנולוגית יותר ויותר חברות ביטוח ובתי השקעות בישראל מאפשרות ואף במקרים רבים נדרשות על פי חוק לרכז ולהציג באופן חודשי את המידע האישי שלנו, חלק בלתי נפרד מתפקידו של סוכן הביטוח הפנסיוני שלכם הוא להציג באופן שקוף ועדכני את כל המידע הביטוחי והפנסיוני הקיים. חשוב להדגיש כי החוק מאשר לעבור ולהחליף סוכן ביטוח בהתאם לבקשת הלקוח ואין עלות או התחייבות לסוכן מסוים.

יועץ ביטוח בלתי תלוי

לכל אדם חשוב שיהיה את איש המקצוע האישי שהוא מכיר וסומך, לרוב אנו חושבים שאין אנו צריכים סוכן ביטוח כי יש לנו כבר ביטוח ואנו מסודרים- אז זהו…. שלא ! תמיד עדיף שיהיה לנו איש מקצוע מהתחום שאנו מכירים אישית ושיוכל לעזור לנו במקרה הצורך.  תפקידו של סוכן הביטוח הוא לפעול בעבור הלקוח ב2 מישורים עיקריים:

 

1 מסלול ירוק – סוכן פנסיוני מקצועי ואמין ידאג לבצע איסוף וריכוז של כל נתוני הביטוח שלנו ולהציג לנו את המידע גלוי ונגיש בכל רגע נתון, אחת לשנה יבצע בקרה על תשלומי הביטוח ובמידה ויש צורך בשינוי כיסוי בפוליסה, התאמה והוספת ביטוחים חסרים או עדכון הנחות ככל שניתן יבצע זאת באופן שוטף בשיתוף עם כל לקוח, כך ניתן לשמור על מצב אידאלי בוא נקבל שליטה מלאה על הכספים שחוסכים לנו מהעבודה ועל תשלומי הביטוח אשר בדר"כ משתנים עם השנים, כמובן שהנפקת אישורים דוחות שנתיים ומסמכים לצורכי מס והצהרת הון הם חלק בלתי נפרד משירות וניתן לקבל באופן מרוכז מסוכן 1 את הכל.

2 מסלול אדום – כשקורה משהו בדרך כל אנו מתחילים לבדוק אך מי שלא דאג לפני שיהיה לו את הכלים הנכונים ברוב המקרים הבדיקה גם יכולה לעשות נזק. אם לדוגמה מדובר בניתוח שצריך לעבור באופן פרטי ומבקשים לקבל החזר מחברת הביטוח או בעבור מקרה פטירה של קרוב שנפטר לצורך דרישת תשלום ביטוח חיים למוטבים או לבני המשפחה, כאשר יש סוכן ביטוח אישי בדר"כ רוב המשפחה מכירה ויודעת שכשקורה משהו יש לה למי לפנות. במקרים קיצוניים פטירה נדרשים מסמכים ותהליך שבמקרים רבים יכל להיות פשוט שוב הופך למסורבל. גם מנזקי טבע אם פגעו בגוף או רכוש ניתן לוודא בקלות מהם הכיסויים וההגנות כשיש סוכן אישי טוב

סוכן דיגיטלי בביטוח ופיננסים

אז לא רק שמתייקרים המחירים בביטוח-צריך לבדוק באופן נקודתי, אלה חשוב שיהיה לכם בעל רישיון פנסיוני שילווה אתכם עד הגיעכם לגיל הפרישה וגם לאחר מכן ידאג לתת מענה בעבור משפחתכם, יחד עם זאת בעל רישיון בתחום יכול לעזור לחסוך בדמי הניהול וכך לשפר את החיסכון הפיננסי שלכם וגם כמובן לבחון את הרכבי ההשקעה בקרנות ואף למזג ולחבר את כל הקרנות שחסכתם מכלל מקומות העבודה.

בעזרת עידן דיגיטלי תוכל לקבל בדיקה מקצועית ומעמיקה עבור אותן תשלומי הביטוח והכספים שחסכתם, אנו מאפשרים לכל לקוח גישה לאזור אישי לצפייה ומעקב אחר כל הכספים ותשלומי הביטוח באופן פשוט ובמערכת אחת .

לאחר איסוף והצגת המידע שהתקבל ניתן לבצע פעולות ולקבל שירות ומענה אנושי ואף לבחור את הסוכן המועדף מתוך רשימת סוכני הבית המקצוענים של עידן דיגיטלי.

לבחירת עידן דיגיטלי סוכנות לביטוח כמייצגת ניתן ללחוץ כאן

כל הזכויות שמורות לעידן דיגיטלי בע״מ © 2019
עיצוב על ידי סטודיו ANDK